Hnízdečko Šelmy

Neohodnoceno
2 290 Kč
Skladem

Pozor, pozor, tyhle ŠELMY vás dostanou. Exkluzivní zahraniční spolupráce a potisk pro Lily is sailing. Hnízdečka jsme pro vás vymazlili do všech detailů. Hnízdečko má vyjímatelnou matraci, kterou před praním můžete vyndat - v dolní části je na straně skrytý zip. Zvenku je designový potisk a vevnitř bílý bavlněný saténŠňůrkami stáhnete hnízdečko do vámi požadované velikosti a spojíte pro lepší uchycení ještě suchým zipem. Lze nechat také rozvázané.

Už ani nevzhledné tkanice vás nebudou rušit, skryli jsme je pod pás, který lehce zapnete na suchý zip. Pro lepší manimulaci a přesouvání hnízdečka jsme na boční strany dali dva úchyty. Boční část je vyplněna silikonovými kuličkami, které jsou hypoalergenní. Jejich výhodou je i to, že je možné je prát v pračce. Materiál: designový potisk na bavlněném saténu zvenku a uvnitř bílá bavlna. Hnízdečko vám ušijeme v jakémkoliv designu, co nabízíme, stačí napsat do poznámky, jaké byste si přáli. Rozměry: vnější 110 cm na 70 cm, vnitřní prostor 75 cm na 45 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hnízdečka jsme pro vás vymazlili do všech detailů. Hnízdečko má vyjímatelnou matraci, kterou před praním můžete vyndat - v dolní části je na straně skrytý zip.

Šňůrkami stáhnete hnízdečko do vámi požadované velikosti a spojíte pro lepší uchycení ještě suchým zipem. Hnízdečko můžete nechat také rozvázané.

Už ani nevzhledné tkanice vás nebudou rušit, skryli jsme je pod pás, který lehce zapnete na suchý zip.

Pro lepší manimulaci a přesouvání hnízdečka jsme na boční strany dali dva úchyty.

Boční část je vyplněna silikonovými kuličkami, které jsou hypoalergenní. Jejich výhodou je i to, že je možné je prát v pračce.

Hnízdečko vám ušijeme v jakémkoliv designu, co nabízíme, stačí napsat do poznámky, jaké byste si přáli.

Rozměry: vnější 110 cm na 70 cm, vnitřní prostor 75 cm na 45 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnízdečka
Vzor: šelmy
Značka: Lily is sailing

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz