Celobavlněné

V této cekci naleznete zavinovačky, které mají z oboustran bavlněnou látku. Většinou jde o jednobarevnou bavlnu a potištěný bavlněný satén. 

Bavlněný satén je 100 % bavlněná tkanina se speciální atlasovou vazbuou. Je mnohem plynulejší a jemnější než bavlna. Díky hladké vazbě dává příjemný pocit chlazení a tolik se nekrčí.

Většina potisků jsou již naše autorské látky, na kterých pracovali čeští ilustrátoři, poznáte je podle označení designerská kolekce a v popisu můžete i najít konkrétního designera.

Všechny naše látky mají certifikáty OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3 let.

Designerská kolekce
Péřová zavinovačka - Lvíček bílá bavlna
Designérská kolekce, autorská látka Lily is sailing ve spolupráci s ilustrátorkou Terezou Cimburkovou. Velikost 80 x 80 cm, 100 x 100 cm - čtverec s kulatým rohem. Péřová zavinovačka se skládá ze snímatelného povlaku (zapínání na zip), který lze prát na 30 a péřového polštáře. Velkou výhodou polštáře je, že je možné ho prát v pračce na 60 stupňů a sušit v sušičce. Péřový polštář nepropuští peří, má bílou barvu a je plněn v poměru 75% draného husího peří a 25% prachového husího peří. K zavinovačce je možné si objednat i povlak na polštářek 40x60 (399,-) a zavinovačku poté používat jako peřinku, když už Vaše dítko odroste ze zavinovačky. Zapínání na knoflík, vnitřní část jednobarevná bílá bavlna, z venku bavlněný potisk. Všechny naše látky splňují OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3 let.  
od 299 Kč
Designerská kolekce
Novinka Designerská kolekce
Novinka Designerská kolekce
Designerská kolekce
Nahoru
Další produkty
29 položek celkem