O nás

 

 

Rády bychom vám představily naši posádku na palubě Lily is sailing.

Jsme česká designerská značka, která nechce dělat kompromisy ve vzhledu a kvalitě svých produktů. Originalita a jedinečnost se odráží v našich látkách, které navrhují čeští ilustrátoři. Návrhy a koordinace probíhají v malé vesnici Loděnice poblíž Prahy, šití v rodinné české dílně v jižních Čechách, matrace vyrábí rodinná firma na Moravě. Každý náš výrobek je od začátku do konce ruční výroba. Věříme, že snaha a víra dělat věci co nejkvalitněji a s plným srdcem, je ta správná cesta.

ABC98B43-B561-4D0D-A374-DE98991C5331_web  

Lily a Eva

 

Tak tohle jsem já - Lily a tohle je moje značka. Ta vznikla, když jsem se narodila, roste se mnou a já rostu s ní. Od začátku odráží mé potřeby a zkušenosti. Třeba jako miminko jsem nechtěla nic oblékat přes hlavičku, kdo by taky chtěl. Takže u mě najdete pro malá mimika převážně zavinovací body. Taky jsem měla pár nehod se zavinovačkou, takže musí být možné ji vyprat a to CELOU, i péřový polštář, si myslíte, že to neproteče?! :)

Hlavně chci, aby mé věci byly kvalitní a to v každém ohledu (nevypustím nic, za čím si nestojím), dále funkční, příjemné a aby nám to přeci jenom taky slušelo...

A proč se vám neukážu? Jsem totiž trošku paní Columbová, můžete mě potkávát třeba na Instagramu, ale ani tam se vám neukážu víc...nebo jo? :). Jo a vedle mě je maminka, myslí si, že to celé řídí, nechám ji při tom :).

 

 

 

Anička

komunikační expert

Pokud nám píšete přes e-mail, messenger, direct nebo voláte, na druhé straně jsem většinou já. Velmi ráda jsem s vámi v kontaktu a snažím se vám maximálně poradit, pokud si nevíte s něčím rady. Pokud aktuálně neodpovídám, mám plnou náruč svých dvou malých dětí - Stellinky a Bena, kamarádů Lilinky od prvních dnů. Celou mou rodinu můžete vidět na některých našich fotkách. 

  Anicka_web_900x1200
Hanka_web_900x1200  
 

Hanka

švadlenka (šicí dílna v jižních Čechách)

Veškeré naše výrobky projdou mýma rukama, od stříhání až po finální žehlení, když nestíhám je do práce na dílně zapojena celá má úžasná rodina, která mi vypomáhá. Šít jsem začala, protože mě to moc baví a v tomto oboru se pohybuji celý život. Záleží mi na preciznosti a perfektním zpracování, do svého šití dávám celé své srdce a věřím, že je to vidět. 

Aneta Šembera MgA./UMPRUM

ilustrátorka

Kreslím, tvořím, dýchám, sním, 

zbožňuji, přemýšlím, žiji…

Barva, linie, detail, plocha, 

struktura, textil, já a svět…

Snem je tvořit. 

Tvořím sen.

 

Aneta pro vás vytvořila potisk: Ptačí svět, Lodičky, Mořský svět, Lístečky.

  foto1_web
moje fotka kopie  

Tereza Cimbůrková

ilustrátorka

Už od dětství jsem snila o umělecké kariéře, pokreslila a pomalovala jsem stohy papírů a v jednom kuse něco tvořila. Nejraději jsem si představovala samu sebe jako módní návrhářku. S dospíváním ale přišlo i podceňování se já si začala myslet, že nemám žádný talent a s malováním a kresbou jsem na dlouho přestala. Až ve 30 letech, bohatší skoro o 18 let, manžela a tři děti, jsem si konečně dovolila vzít do ruky znovu štětec a zkusit akvarel. Ten pocit radosti a naplnění si budu pamatovat navždy - věděla jsem, že štětec už nikdy nechci odložit. Od té doby mám nejen svůj ateliér v rohu zahrady, ale i značku Atelier Akvarel, pod kterou maluji akvarelem, vedu akvarelové kurzy, ilustruji a tvořím autorské vzory. Sen se stal skutečností!

Tereza pro vás vytvořila potisk: Lvíčci.

Ing. Alena Vobejdová - Naumartist

ilustrátorka

Snění je můj životní styl.

 

Ilustrace, grafika a technické znalosti tiskových technik. Znalosti polygrafie. Ačkoliv jsem se trochu odchýlila od směru, který mi měla dát vysoká škola, hodně znalostí mi pomáhají i dnes v plnění mých snů. A co to je? Ilustrovat dětské knížky a vytvářet vzory na textilie. Nesmírně mě to baví. Mohu se při tvorbě věnovat vlastním myšlenkám a zaznamenat je do svých ilustrací. Jsou to pocity, myšlenky, kreslení, psaní - je to životní styl.

Alča pro vás vytvořila potisk: Lesní život, Králíčky a mnoho dalších doposud neuveřejněných.

 

www.naum.cz

  alca_web
eliska_web_900x1200  

Eliška Kotýnková

ilustrátorka

Jmenuji se Eliška a miluji akvarel! Pod svojí malou značkou @ela.akvarela tvořím obrázky, navrhuju vzory a také učím základy akvarelu. Ten pocit, když vidím svoje malby třeba na látce, je prostě úžasný!


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz