Lezecí pás - Wild animals dark modrá bavlna

Neohodnoceno
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Jedinečný design pro jedinečné okamžiky. Designérská kolekce Lily is sailing, autorská bavlněná látka Lily is sailing ve spolupráci s libereckou značkou Tufka a světle modrá bavlna.

Pás je vyztužený, univerzální velikosti, pečlivě vyměřený tak, aby vyhovoval dítěti od 8-12 měsíců.

Jak používat najdete ve videu: https://youtu.be/iuMM47HFgIc nebo na našem instagramu v Reels.

Veronika Měchurová - BABYPORADNA (poradkyně v oboru psychomotoriky, vaničkování a laktačního poradenství):

Je to skvělá pomůcka na stimulaci, kdy si dítě vyzkouší, že lezení mu jde a nemá později strach, když už pomůcku nepoužijeme. Prohlubuje si tím postupně zkřížený pohybový vzor a zároveň si tento pohyb zautomatizuje. Lezecí pás je jednou z alternativ, jak stimulovat dítě do lezení, velmi důležité dovedností, která by se neměla vynechat. Pomáhá, když se dítěti z plazení nechce a má tendenci lezení přeskočit. Použití je velmi jednoduché. Doporučuji zkoušet cvičit několikrát denně, po chvilkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pás se vypodloží dítěti v pozici na všech čtyřech pod bříško, dospělá osoba drží volné konce pásu a pomáhá dítěti ke správnému pohybu při lezení. Kontrolujeme kolena, mají být lehce nad šířku pánve, dlaně lehce nad šířku ramen, rovná bedra, hlava v prodloužení páteře, symetrický pohyb. Při použití lezecího pásu se nám toto opravuje mnohem lépe, protože pás držíme v rukou a směr a šířku kolen korigujeme svými kotníky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lezecí pás
Vzor: wild animals

Lezecí pás


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz