Akademie Lily is sailing

Akademie Lily is sailing 

Tenhle nápad už mám v hlavě dlouho, od doby, kdy mě na  Festivalu Mini oslovila Lucia, poradkyně v oboru psychomotoriky malých dětí, lektorka vaničkování a dětských masáží. Líbilo se jí, co Lily is sailing dělá a to mě jako začínajícímu tvůrci dodalo sílu, že to v co věřím je správné, a že jdu správným směrem. Tam moje spolupráce s odborníky vlastně začala.

SA100956_800x500 

Naše produkty, hlavně výplně a povlaky péřových zavinovaček, polštářků do postýlky a do kočárku, jsem začala upravovat přesně tak, aby vyhovovaly nejpřísnějším parametrům a požadavkům z odborného pohledu pro práci s miminky. Byly to cenné rady od lidí, kteří přesně vědí, co od těchto produktů požadují a co je pro práci s nimi nejlepší.

 

SA101021_800x500 
Příběh Lily is sailing se pro mě netočí jen kolem prodeje produktů. Nechceme být jen firma co vyrábí a prodává. Chceme pro vás, nás a naše děti přinést něco víc. Chceme být partnerem a pokud možno i poradnou pro rodiče. Moc dobře si pamatuji, když byla Lily malé miminko, že jsem nevěděla, jak Lily správně uchopit nebo jak s ní manipulovat. Slovem správně myslím to, abych ji neublížila v jejím vývoji, abych nepokazila něco, s čím pak bude mít jako dospělá problém. Babičky mě zrovna nemilovaly, když jsem jim často upravovala pozici, jak Lily držet. No, vztah s maminkami a tchýněmi známe všichni. Je vám jasné, že moc nadšené nebyly :). Ale jedna věc snad platí, všichni chceme pro své děti to nejlepší a určitě jim nechceme ubližovat, jen třeba nevíme, jak na to. A proto právě teď pro naše zákazníky vzniká AKADEMIE LILY IS SAILING.

clanek blog_SA100970_1

 
O co přesně jde? Je to souhrn video kurzů, článků a rad od odborníků, pravidelně doplňovaný a aktualizovaný. Akademie bude pro každého našeho zákazníka zdarma. Se zbožím, zakoupeným u nás, dostanete i link na vstup do této veřejně nepřístupné sekce našich stránek.
 
Aktuálně pro vás máme natočená 3 videa s úžasnou Veronikou Měchurovou ze známé Babyporadny. Určitě se podívejte na její instagramový profil, kde naleznete spoustu skvělých tipů a triků.
 
Co jsme pro vás zatím natočili?
- kurz vaničkování,
- masáž miminek,
- jak pomoci miminkům s lezením pomocí lezecího pásu.

 

SA100990_800x500

V tomto článku najdete pár fotek ze zákulisí natáčení. Fotil je můj dlouholetý kamarád Honza Martinec. I když je svatební fotograf, tak se krátce po vzniku Lily is sailing pustil na naše produktové focení a naštěstí s námi pořád drží. Miluju jeho fotky. Na naše produktové focení s vždy bereme opravdové rodiče s jejich miminkem, tak doufám, že je to z fotek znát. První tři kurzy jsme natočili se čtyřmi miminky. Moc děkuji všem maminkám a tatínkům, že za námi přijeli a mohli jsme s malými modely videa natočit.

Těším se, že AKADEMII LILY IS SAILING brzo spustíme a vám bude přínosem v prvních letech rodičovství. 

 

Eva

zakladatelka Lily is sailing 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení